Cez čiaru

Autor: Peter Vince | 5.3.2018 o 10:19 | Karma článku: 1,11 | Prečítané:  161x

Premiér R.Fico sa nedávno vyjadril,že médiá ktoré spájajú mená jeho spolupracovníkov p.Troškovú a p.Jasaňa s vraždou J.Kuciaka a jeho partnerky M.Kušnírovej bez dôkazov je cez čiaru. Zaujímavé čo je pre premiéra cez čiaru a čo nie

 

Nemôžem tomuto vyjadreniu oponovať nemal by nik viniť niekoho bez dôkazov.Lenže R.Fico s kolegami tiež nepoznajú čiaru tak prečo dvojaký meter.

Z môjho pohľadu je cez čiaru prijať do funkcie štátnej radkyne p. Troškovú napr. pre jej fotky zverejnené v pánskom magazíne. Nemyslím že by mala osoba činná v politike a dokonca v blízkosti premiéra mať takúto minulosť. Nasleduje zaujímavosť ,že pani Trošková fungovala na svojej pozícii bez bezp. previerky. Podľamôjho názoru sa štátny radca stýka s citlivími informáciami a preto by mal túto previerku absolvovať a úspešne ňou prejsť.Kde je v tomto prípade čiara? Šéf kancelárie úradu vlády p.Jasaň síce previerku má len je zaujímavé, že ju dostal kedže sa stýkal s závadovýmí osobami.Tak ako napísal na svojom FB profile p.Naď (bezp.analytik) citujem:“Je jasné, že buď zlyhala SIS a PZ a hlavy musia padnúť, alebo (čo je pravdepodobnejšie) premiéra na bezpečnostnú závadnosť týchto osôb upozornili a premiér to odignoroval a v tom prípade musí padnúť premiér".K tomuto názoru sa pripájam aj ja. Samozrejme toto je v poriadku.Ako iste viete vyššie spomenutá dvojica dočasne odstúpili.Dúfam že odstúpili bez nároku na plat inak toto gesto je smiešne. Premiér mal obom dať výpoveď, pretože nespĺňajú predpoklady na získanie previerky preto nemôžu naďalej vykonávať svoju prácu. Jediný človek ktorý si zaslúži pozornosť je p.Maďarič ktorý odstúpil z funkcie ministra kultúry.Nemusím písať, že inde vo svete by odsúpil hlavne minister vnútra ale p. Kaliňák vydržal už nejeden otras stoličky a len tak sa jej nepustí či má obavy čo nástupca zistí alebo je tak vyhriata že sa mu z nej jednoducho nechce. Toto všetko ale pán premiér nepokladá že je cez čiaru prečo by aj.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Maďarič tvrdí, že Fico poprel byt na Vazovovej. V Smere o tom nevedia

Fico podľa Maďariča povedal, že v byte nebol.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Môže spôsobiť Dankova rigorózna práca koniec koalície?

Na vyvodenie dôsledkov už vyzývajú aj koaliční partneri.

KOMENTÁRE

Slobodu nestači vdychovať ako paru v saune

Čo všetko sme nevedeli o našej slobode


Už ste čítali?